هاست ایمیل ماناسرور | میزبانی ایمیل حرفه ای

سرور اختصاصی ایمیل اسمارترمیل | لایسنس اورجینال Smartermail

خرید ایمیل
خرید ایمیل

هاست ایمیل ماناسرور

هاست ایمیل حرفه ای ماناسرور یکی از خدمات سازمانی در زمینه سرویس ایمیل سازمانی است. ارسال و دریافت ایمیل سازمانی روی دامین اختصاصی یکی از حرفه ای ترین روش های مکاتبه برای شرکت ها و سازمان هاست و بهترین هاست برای ایمیل ، هاست ایمیل اسمارتر میل است. طبیعتا نام دامین و پسوند انتخاب شده آن بسته به فعالیت و نام سازمان انتخاب می شود. خرید ایمیل اینفو و استفاده از ایمیل سازمانی مستلزم خرید ایمیل و راه اندازی وب میل روی سرور اختصاصی ایمیل است. در پلان های هاست ایمیل اشتراکی امکانات ارائه شده در میل سرور اشتراکی درج شده و روزانه ۲۰۰۰ ایمیل  قابل ارسال است. در مقابل با خرید ایمیل سرور اختصاصی علاوه بر بهره مندی از منابع اختصاصی قدرتمند می‌توانید از لایسنس نرم افزار Smartermail Enterprise استفاده نموده و به صورت نامحدود ارسال و دریافت ایمیل داشته باشید. این میل سرور علاوه بر داشتن امکانات بسیار کاربردی و جامع، تجربه کاربری بسیار آسانی نیز دارد و به جرات بهترین وب میل در سراسر دنیاست.

میل سرور  SmarterMail با اختلاف به عنوان بهترین میل سروری شناخته می شود که پروتکل MAPI مورد استفاده در Exchange را دقیقا مطابق با اکسچنچ ارائه می دهد. همین مساله سبب شده است که انتقال سازمانها از میل سرور Exchange به Samrtermail با کمترین تغییر برای کاربران و تنظیمات میل سرور صورت گیرد. در واقع با استفاده از Smartermail شما تجربه ای مانند Exchange خواهید داشت، بدون اینکه تغییری در Outlook کاربران استفاده کننده از سرویس ایمیل به وجود بیاید. همچنین در میل سرور اسمارتر میل امکان فعالسازی ماژول Exchange Active sync) EAS) بر روی میل باکس کاربران وجود دارد. ماژول EAS این امکان را به کاربران می دهد که بتوانند از طریق موبایل و همچنین اپلیکیشن های دسکتاپ ایمیل مانند Outlook و … به میل باکس خود دسترسی داشته باشند، و اطلاعات میل باکس همچون Calendar ,Contact ,Task ,Note را با اطلاعات موبایل خود Sync کنند.

یکی دیگر از امتیازات اسمارترمیل نسبت به مایکروسافت اکسچنج این است که در Smartermail برخلاف Exchange، امکاناتی مانند چت گروهی صوتی و تصویری و فضای کاری تیم برای جلسات تیم و همکاری گروهی بدون هیچ هزینه اضافی در نرم افزار قابل active و deactive شدن است.

قیمت هاست ایمیل حرفه ای

Email Pro2Email Pro3Email Pro4Email Pro5Email Pro6Email Pro7Email Pro Dedicated
میزان فضا۱ گیگابایت۲ گیگابایت۵ گیگابایت۱۰ گیگابایت۱۵ گیگابایت۳۰ گیگابایت۱ ترابایت
ترافیک
تعداد دامین قابل میزبانی۱۱۱۱۲۳
تعداد ایمیل اکانت۲۰۴۰۱۰۰
نوع میل سرورSmartermail EnterpriseSmartermail EnterpriseSmartermail EnterpriseSmartermail EnterpriseSmartermail EnterpriseSmartermail EnterpriseSmartermail Enterprise
احراز هویت دو مرحله ای✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️
اتصال امن SSL✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️
سرور اختصاصی✔️
قیمت ۶ ماهه۳۵۹,۰۰۰ تومان۵۱۹,۰۰۰ تومان۸۲۹,۰۰۰ تومان۱,۲۹۰,۰۰۰ تومان۱,۶۵۹,۰۰۰ تومان۲,۷۵۹,۰۰۰ تومان۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
قیمت یکساله۶۱۹,۰۰۰ تومان۹۰۹,۰۰۰ تومان۱,۵۲۹,۰۰۰ تومان۲,۳۲۹,۰۰۰ تومان۳,۱۲۹,۰۰۰ تومان۴,۸۷۹,۰۰۰ تومان۳۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
خرید ایرانخرید ایرانخرید ایرانخرید ایرانخرید ایرانخرید ایرانخرید ایران
خرید خارجخرید خارجخرید خارجخرید خارجخرید خارجخرید خارج

هاست ایمیل چیست؟

هاست ایمیل یک سرویس میزبانی و فضای Hosting که است که مختص سرویس ایمیل و ارسال و دریافت سریع ایمیل است. خرید هاست ارسال ایمیل در واقع بخشی از یک سرور است که نرم افزار میل سرور را به اشتراک میگذارد. سرورهای ارسال ایمیل از طریق این نرم افزارها، ارسال و دریافت سریع و امن ایمیل، محدودیت ارسال ایمیل، مدیریت ایمیل ارسالی، دریافت ایمیل های سازمانی دیگر، اتصال به سرویس های ایمیل از طریق نرم افزار های Outlook و Outlook Express و … را تامین می کنند. در واقع برای اینکه بدانیم هاست میزبانی ایمیل چیست باید میل سرور ها و امکانات آنها را بررسی کنیم. همچنین از طریق تکنولوژی های ضد اسپم پیشرفته، از اسپم شدن ایمیل های ارسالی جلوگیری نموده و عدم دریافت ایمیل های اسپم را نیز ممکن میکنند.

در کل هاست ایمیل به کسب‌وکارها امکان می‌دهد تا ارتباطات خود را با مشتریان و شرکای تجاری به شکلی حرفه‌ای‌تر و امن‌تر مدیریت کنند. استفاده از لایسنس اسمارترمیل (SmarterMail) به عنوان یکی از ابزارهای محبوب، امکاناتی چون مدیریت ایمیل‌ها، تقویم‌ها، و مخاطبین را فراهم می‌آورد که برای هر سازمانی حیاتی است.

هاست ایمیل نامحدود

هاست اشتراکی ایمیل و میل سرور اختصاصی با لایسنس SmarterMail دو گزینه متفاوت برای مدیریت ایمیل هستند که به نیازهای مختلف پاسخ می‌دهند. هاست ایمیل اشتراکی یک سرویس میزبانی است که منابع سرور را بین چندین مشتری تقسیم می‌کند، که می‌تواند به دلیل تقسیم منابع، به محدودیت‌هایی در استفاده و عملکرد منجر شود. در مقابل، یک میل سرور اختصاصی با لایسنس SmarterMail به یک سازمان یا فرد اجازه می‌دهد که منابع سرور را کاملاً در اختیار داشته باشد و بر روی تنظیمات و امنیت آن کنترل کاملی داشته باشد. این امکان ارسال ایمیل‌های نامحدود را فراهم می‌آورد زیرا محدودیت‌هایی که معمولاً بر روی هاست‌های اشتراکی اعمال می‌شوند، در اینجا وجود ندارد. راه‌اندازی SmarterMail، خرید سرور SMTP، و خرید سرور اختصاصی یا خرید سرور مجازی از جمله اقدامات اولیه برای برخورداری از یک میل سرور اختصاصی SMTP است که به بهبود ارتباطات کمک شایانی می‌کند. انتخاب بین هاست ایمیل نامحدود و هاست ایمیل اشتراکی بستگی به نیازکسب‌وکار، مهارت‌های فنی موجود و بودجه مورد نظر دارد.

هاست ایمیل نامحدود - هاست ایمیل اختصاصی
هاست_ایمیل_تراکنشی_ماناسرور

هاست ایمیل تراکنشی

یکی از مهم ترین کاربردهای هاست ایمیل و خرید سرور ایمیل ، ارسال ایمیل تراکنشی است که اغلب به عنوان هاست ایمیل تراکنشی یا Transactional Email شناخته می‌شوند. ایمیل تراکنشی ارسال ایمیل‌هایی است که در پی یک عمل خاص توسط کاربران ارسال می‌شوند؛ مانند ایمیل عضویت، تاییدیه‌های خرید، یادآوری‌های رمز عبور، و … .
یکی از اجزای کلیدی در ارسال موثر این نوع ایمیل‌ها، میل سرور است. حفظ اعتبار و اثربخشی ارتباطات ایمیل وابسته به این است که سرور ورودی ایمیل چیست؟ تعریف صحیح رکورد های ایمیل در DNS zone و سلامت میل سرور و IP منجر به یک ارتباط بی نقص در ارسال و دریافت ایمیل می شود. با راه اندازی میل سرور، پروتکل SMTP پس از مسیریابی و یافتن کامپیوتر گیرنده، ایمیل را به سرور گیرنده انتقال داده و تحویل POP یا IMAP می‌دهد و ایمیل را مستقیما به صندوق کامپیوتر مقصد می‌فرستند. با تنظیمات سرور ورودی ایمیل و رکورد های DKIM از اسپم شدن ایمیل ها جلوگیری کرده و ایمیل ها بدون اختلال در میل سرور گیرنده دریافت می شوند.

امکانات هاست ایمیل | Smartermail Enterprise

مشخصات فنی هاست ایمیل اشتراکی هاست ایمیل اختصاصی
میل سرور Shared Server Dedicated License
حجم فضای کلی نهایتا 30 گیگابایت تا 3 ترابایت اختصاصی
Whitelist IP ندارد دارد
شخصی سازی صفحه لاگین ندارد دارد
IP اشتراکی اختصاصی
تحویل سرویس آنی 8 ساعته
PTR Record اختصاصی ندارد دارد
پشتیبانی VIP ندارد دارد
آخرین ورژن موجود 2021 Latest Version
هاست ایمیل
خرید ایمیل اینفو

خرید ایمیل

بعد از ثبت دامین ، می بایست خرید هاست ایمیل انجام شود. دقت داشته باشید که تعداد ایمیل اکانت مورد نیاز وجه تمایز اصلی پلان های هاست ایمیل است.
کاربرانی که قصد خرید ایمیل رایگان دارند و مایل به ساخت ایمیل سازمانی رایگان ، می توانند از سرویس هاست ایمیل رایگان استفاده کنند؛ چرا که در کلیه هاست های اشتراکی ویندوز و لینوکس، میل سرور متناسب با سیستم عامل راه اندازی شده است. میل سرور هاست های لینوکسی Exim و میل سرور هاست های ویندوزی MailEnable است. در هاست اشتراکی علاوه بر امکان استفاده از PHP ، دیتابیس ،MySQL و … ساخت ایمیل رایگان است و به صورت موازی می توانید یک میزبانی ایمیل هم داشته باشید.
ساخت ایمیل در هاست رایگان انجام می شود و با ارسال تیکت به واحد پشتیبانی عنوان ایمیل اکانت را اعلام میکنید تا بعد از ایجاد، مشخصات ورود به ایمیل اکانت برای شما ارسال شود.
بسیاری از شرکت ها و کسب و کارهای آنلاین می توانند برای سرویس ایمیل از هاست رایگان ایمیل که در سرویس هاست اشتراکی خود دارد استفاده کنند. اما نکته مهم این است که سرویس ایمیل، ویژگی ها و پیچیدگی هایی دارد که ایجاد نیاز برای یک هاست تخصصی ایمیل و  سرور ارسال ایمیل را ایجاد می کند. برای اطلاع از نحوه استفاده از ایمیل سازمانی در ادامه خواهید دید که ” هاست ایمیل چیست؟

انتقال ایمیل | Mailbox Migration

برای انتقال ایمیل ها با استفاده از قابلیت فوق العاده کاربردی Mailbox Migration در اسمارترمیل شما می توانید از هر میل سروری شامل Smartermail, Exchange server, gmail, yahoo, cPanel, Directadmin, Plesk, ICEwarp, Zimbra, ...  ایمیل های خود را به سرور جدید Smartermail خود در ماناسرور منتقل فرمایید. مکانیزم عملکرد Mailbox Migration به این صورت می باشد که تمام ایمیل های داخل میل باکس مبدا را بصورت کامل به سرور جدید منتقل می کند؛ این موارد شامل فولدر های مختلف مثل Inbox, Sent item, Spam  و حتی فولدر های شخصی سازی شده می باشد. ایمیل هایی که منتقل میشوند با وضعیت قبلی خود منتقل می شوند یعنی اگر ایمیلی Read شده باشد بصورت Read و اگر ایمیل باز نشده باشد بصورت Unread نمایش داده می شود.  تنظیمات و جزئیاتی مانند مخاطبین، تقویم ها، وظایف، یادداشت ها، تمپیلیت ها و امضاها و ... از میل سرور مبدا به میل سرور اسمارترمیل در ماناسرور منتقل می شود.

از آنجا که بسته به حجم و تعداد ایمیل اکانتها ممکن است روند انتقال ایمیل ها طول بکشد، می توانید در این مدت به استفاده از Smartermail ادامه دهید زیر که روند انتقال ایمیل ها در پس زمینه و به صورت موازی انجام می شود.

کلیه اطلاعات بعد از اتمام کامل روند انتقال نمایش داده می شوند و برای جلوگیری از خطاهای احتمالی، نمایش ایمیل های منتقل شده به صورت بخش بخش نبوده و به صورت یکپارچه نمایش داده می شود. نکته بسیار مهم این است که مواردی که توسط میل سرور مبدا اجازه انتقال آن وجود ندارد، قابل انتقال نیست. همچنین بسته به میل سرور مبدا لازم است که اطلاعات پروتکل صندوق پستی (IMAP / POP3)  را نیز وارد نمایید.

انتقال ایمیل به فولدر صحیح

میل سرور SmarterMail بسیار شبیه Microsoft Exchange است و از بیش از 110 زبان مختلف پشتیبانی می کند. در طول انتقال ایمیل اکانت ها ، SmarterMail این توانایی را دارد که پوشه‌های پیش‌فرض را از زبان سرور منبع به یک پوشه مربوطه در SmarterMail انتقال دهد. به عنوان مثال، "Hộp thư đến" ویتنامی برای "Inbox" است. هنگام مهاجرت از یک سرور ویتنامی، SmarterMail می تواند موارد را از "Hộp thư đến" انتقال دهد و آنها را در "صندوق ورودی" قرار دهد. این امر در مورد سایر پوشه های پیش فرض مانند پیش نویس ها، ایمیل های ناخواسته، موارد ارسال شده و غیره نیز صدق می کند. پوشه های سفارشی منتقل می شوند و نام اصلی خود را به زبان اصلی خود حفظ می کنند. البته برخی از زبان ها از همان نام پوشه های پیش فرض در زبان انگلیسی استفاده می کنند. به عنوان مثال، فیلیپینی و رومانیایی هر دو از "Inbox" و "Outbox" استفاده می کنند. در نهایت نقطه قوت این است که در روند انتقال ایمیل اکانت ها به هیچ عنوان ایمیل ها و اطلاعات آنها از دست نخواهند رفت و 100% منتقل می شود.

جدول مقایسه میل سرورها 

در ادامه به مقایسه امکانات میل سرور ها می پردازیم تا ضمن مقایسه دقیق به این اطمینان برسید که میل سرور Smartermail Enterprise بهترین هاست ایمیل را ارائه می دهد. در ادامه به مقایسه انواع میل سرور ها می پردازیم تا به عینه بتوانید مقایسه کرده و به این اطمینان برسید که میل سرور Smartermail Enterprise بهترین هاست ایمیل را ارائه می دهد.

  Hmail

MailEnable Standard

Directadmin (Exim)

cPanel (Exim)

Smartermail Professional Smartermail Enterprise

آنتی ویروس

Clam AV Clam AV Clam AV Clam AV Clam AV

Zero Hour+Clam AV+CL

Exchange Active Sync
Cyren Premium Antispam
Active Directory Authentication
چت گروهی
Message Archiving
Global Address list(GAL)
MAPI/EWS Support
LDAP Support
آنتی اسپم اختصاصی هر ایمیل اکانت
گزارش گیری حرفه ای
قابلیت Migrate ایمیل ها از سرور مبدا
Calendar

فضای Storage اختصاصی هر ایمیل اکانت
امکان نوشتن Event در سطوح مختلف

Content Filtering حرفه ای

مدیریت کاربران تحت وب

مدیریت حرفه ای RBL ها
Two-Step Authentication

مدیریت حرفه ای Spool/Queue

Bruteforce Protection

SMTP/POP3/IMAP

آنتی اسپم
قیمت رایگان رایگان ماهانه کمتر از ۵۰ هزار تومان ماهانه کمتر از ۱۰۰ هزار تومان ۱۳۹۹ دلار ۱۶۹۹ دلار
خرید ایمیل اینفو

ایمیل اینفو

ایمیل کاری چیست؟ ساخت ایمیل اینفو یا ساخت ایمیل دامنه از جمله عباراتی است که برای توصیف نیاز هاست ایمیل استفاده می شود. بدیهی است که یکی از راه های برقراری ارتباطات رسمی با دیگر شرکت ها و سازمان ها، انجام مکاتبات با استفاده از ایمیل های رسمی است. شما می توانید با ساخت ایمیل اینفو یا ایمیل شرکتی، تجارت خود را حرفه ای تر انجام داده و اعتماد مخاطب خود را جلب نمایید. برای مثال ایمیل اینفو برای دامنه mybusiness.com به صورت info@mybusiness.com است.
یکی از چالش هایی که صاحبین کسب و کار با آن مواجه هستند این است که ساخت ایمیل info بدون سایت امکان دارد یا خیر؟! جواب این سوال ساده و مختصر است؛ بله. تنها با ثبت دامنه می توانید هاست ایمیل را سفارش داده و با اتصال دامنه به هاست به ساخت ایمیل بپردازید. تعریف ایمیل صرفا محدود به ارسال و دریافت ایمیل است و در رکورد های DNS Zone می توان این تفکیک را انجام داد که تنها رکورد های ایمیل مانند MX به دامنه وصل شوند و سایر رکورد های مرتبط با وب و دیتابیس تحت تاثیر نباشند.

برای ساخت ایمیل شرکتی با ثبت یک دامنه، ایمیل های شما روی دامنه ساخته شده و جنبه تجاری به خود میگیرند. بسیاری از کارفرمایان برای مکاتبات بین المللی خود از هاست ایمیل خارج استفاده کرده و ضمن ورود به ایمیل اینفو نسبت به ارسال و دریافت مطمئن ایمیل ها اقدام میکنند. همچنین برای مکاتبات با ارگان ها و سازمان های دولتی و دانشگاه ها نیز هاست ایمیل ایران برای ساخت ایمیل اکانت های روی دامین توصیه می شود. از آنجا که ایمیل برخلاف باور عموم، اصلی ترین راه مکاتبه تجاری است، ارسال و دریافت 100% ایمیل ها، اینباکس شده و اسپم نشدن آنها بسیار بسیار اهمیت دارد. در سرویس هاست ایمیل اسمارترمیل با مکانیزم ها و تکنیک هایی که در میل سرور رعایت شده و استفاده از آنتی اسپم و آنتی ویرویس میل سرور اسمارتر میل این مهم محقق شده است.

طبیعتا ساخت ایمیل info رایگان در پلان های لینوکس و سی پنل به این ساختار دسترسی نداشته و با امکانات کمتری برای ارسال و دریافت ایمیل ها روبه رو هستند. علاوه بر این ایمیل اینفو برای مدیران سایت های بزرگ و فروشگاهی، برای مدیریت بخش های مختلف کاربردهای بسیار دارد برای مثال می توان برای مدیریت بخش فروش آدرس ایمیل sale@mybusiness.com، برای بخش پشتیبانی آدرس ایمیل support@mybusiness.com را ساخت و دسترسی های جداگانه برای هر کدام از کارمندان ایجاد کرد . info مخفف “information” به معنی اطلاعات است و در واقع زمانی که سازمانی با ایمیل اینفو شما مکاتبه کند شخصیت حقوقی تجارت شما را مخاطب قرار داده است.

ایمیل سازمانی

یکی از چالش های میزبانی هاست ایمیل، حملات نفوذ به ایمیل سازمانی و تهدید ارتباطات پست الکترونیک سازمان هاست. تنظیمات امنیتی ایمیل ، سرور ایمیل و میل سرور اسمارتر میل و مانیتورینگ شبانه روزی سرور ها در ماناسرور پایداری ایمیل سازمانی را تامین می کند. شرکت ها با خرید هاست ایمیل سازمانی، می توانند مدیریت ایمیل اکانت ها را با بالاترین کیفیت گزارش بررسی کنند. ارسال و دریافت ایمیل از طریق پروتکل های ایمیل POP3 , IMAP و SMTP یکی از بی شمار امتیازات خدمات هاست ایمیل (Email Hosting) است. در پلان های هاست ایمیل بسته به میزان فضای مورد نیاز و تعداد ایمیل اکانت لازم می توانید از امتیازات بی نظیر نرم افزار معتبر Smartermail Enterprise استفاده نمایید. مطمئن ترین میل سرور دنیا برای مدیریت ایمیل اختصاصی در هاست مخصوص ایمیل به شما اطمینان می دهد که هرگز قطعی متناوب سرویس ایمیل را تجربه نخواهید کرد. تجربه خدمات ایمیل حرفه ای را می توانید با انتخاب پلان های متنوع اشتراکی کسب کنید. برای سفارش ساخت ایمیل، پلان های اشتراکی مناسب هستند. میزبانی ایمیل ماناسرور به عنوان هاست ایمیل ارزان اما مطمئن با گارانتی بازگشت وجه ۷ روزه و پشتیبانی ۲۴ ساعته برای آموزش و رفع مشکل ارائه می شود. سرویس هاست ایمیل اختصاصی ( خرید ایمیل شخصی ) در شرایطی که تعداد ارسال و دریافت روزانه بیش از ۲۰۰۰ ارسال ایمیل در روز باشد، پلان پیشنهادی خواهد بود. در این شرایط یک سرور فیزیکی اختصاصی با منابع بالا برای ارائه خدمات ایمیل پیکربندی می شود و لایسنس نرم افزار Smartermail Enterprise برای سرور تهیه می شود.

به لطف استفاده از آخرین نسخه Smartermail Enterprise ، میل سرور مجبوب در هاست ایمیل ماناسرور از امکاناتی مانند موارد زیر بهره مند خواهید شد:

 • استفاده از Smartermail نسخه Enterprise (بالاترین نسخه ارائه شده)
 • بهره مندی از سیستم گزارش گیری حرفه ای (در سطح سرور، دامنه و ایمیل اکانت)
 • امکان فعالسازی ورود دو مرحله ای ۲FA
 • قابلیت Exchange Active Sync فعال
 • قابلیت Spam Filtering بسیار حرفه ای Cyren Spam Filter
 • استفاده از آنتی ویروس حرفه ای Zero-Hour
 • امکان تعریف ایمیل اکانت Admin جهت مدیریت کامل میل دامین
خرید هاست ایمیل
خرید هاست ایمیل
ایمیل دامنه
ایمیل دامنه
 • امکان برقراری چت آنلاین بین کاربران میل دامین
 • امکان شخصی سازی و استفاده از Logo اختصاصی شرکت شما در وب میل
 • جلوگیری از حملات تست رمز عبور (Bruteforce Attack)
 • استفاده از چندین IP در سرور جهت به حداقل رساندن احتمال Spam ایمیل ها
 • امکان ارائه IP اختصاصی و متعاقبا PTR Record اختصاصی
 • به روز رسانی دائمی هسته اصلی Smartermail و سیستم عامل
 • امکان تعریف DKIM و Dmarc اختصاصی برای هر میل دامین
 • امکان Sync لحظه ای پروتکل های SMTP, IMAP, POP3

نکته مهم: تفاوت سرویس ایمیل در دو پلان هاست اشتراکی و هاست ایمیل در نرم افزار میل سرور است. طبیعتا امکانات جامع Smartermail Enterprise متمرکز به مدیریت ایمیل سازمانی بوده و علاوه بر تامین امنیت و محرمانگی ، امکانات گسترده مدیریت ایمیل اکانت ها و گزارش گیری جامعی را در اختیار قرار می دهد.

Smartermail Exchange ActiveSync (EAS)

قابلیت ActiveSync مایکروسافت یک قابلیت فوق العاده بی نظیر است که شرکت مایکروسافت در ابتدا آن را برای میل سرور محبوب خود یعنی Exchange Server ارائه داد. کار این نرم افزار این است که ارتباط بین میل سرور و Mail Client های outlook در Mobile و Desktop را بصورت لحظه ای Sync نماید. شرکت Smartertools که تولید کننده میل سرور قدرتمند Smartermail است نیز قابلیت ActiveSync را برای نسخه Smartermail Enterprise توسعه داد و در حال حاضر ما می توانیم از آن با پرداخت هزینه جداگانه استفاده نماییم.

نحوه عملکرد ActiveSync به این صورت است که در زمان  ساخت ایمیل اختصاصی و افزودن ایمیل اکانت در نرم افزار outlook به جای این که ایمیل اکانت خود را با استفاده از پروتکل های مرسوم SMTP, POP3, IMAP سینک نماییم از طریق قابلیت Exchange 2013 or earlier ایمیل اکانت خود را سینک کنیم. این قابلیت باعث می شود ایمیل اکانتی که بصورت ActiveSync اضافه کردیم تمامی فولدر ها شامل inbox, sent item, junk, draft و... و همچنین کلیه Calendar, Contacts, Tasks  و ... را بصورت لحظه ای با میل سرور سینک نماید. چنین قابلیتی نه در پروتکل IMAP و نه در پروتکل POP3 وجود ندارد. در واقع قابلیلت EAS یا همان Exchange ActiveSync قابلیتی فراهم میکند که شما وب میل خود که شامل بیشترین امکانات هست را در نرم افزار outlook خود در Desktop و Mobile به راحتی داشته باشید.

همانطور که گفتیم میل سرور Smartermail Enterprise از قابلیت EAS بصورت خیلی عالی پشتیبانی می کند. از دیگر ویژگی های افزودن ایمیل اکانت بصورت Exchange ActiveSync outlook 365 این است که تعداد ایمیل اکانت هایی که با ActiveSync به ایمیل اکانت ما وصل شده اند مشابه تصویر زیر در وب میل نمایش داده می شود و شما می توانید در صورت لزوم ایمیل ارتباط ActiveSync مربوطه را از طریق Smartermail web interface خود قطع کرده و آن ارتباط را حذف نمایید.

active_sync
active_sync

جلوگیری از اسپم ایمیل  در
SmarterMail Enterprise

اسپم ایمیل کجاست ، اسپم شدن ایمیل یعنی چه؟ و علت رفتن ایمیل در پوشه اسپم چیست؟ کلمه Spam به معنی هرزنامه و به مفهوم ایمیلی است که اعتبار و کارایی ندارد. بنابراین در هر میل باکس ایمیل هایی که به هر دلیل مزاحم و ناکارآمد شناخته شوند به پوشه هرزنامه با نام اسپم (Spam) یا  جانک منتقل می شوند.

در واقع پوشه اسپم ایمیل پوشه ای در کنار فولدر inbox در میل باکس است و ایمیل هایی که میل سرور با استفاده از چندین تکنولوژی مختلف تشخیص داده که این ایمیل spam است را در آن فولدر قرار میدهد. عملا اسپم شدن ایمیل به این معنیست که ایمیل شما در Inbox دریافت کننده قرار نگرفته است.

اسپم Spam ایمیل چیست ؟ اگر فرض کنیم که ارسال ایمیل باید با تعیین گیرنده خاص و هدفمندی انجام شود، هرگونه ایمیل نامرتبط مستعد اسپم شدن است. مواردی مانند علت برگشت خوردن ایمیل، و رفع اسپم ایمیل ، دریافت نکردن ایمیل از یک سایت ، حل مشکل ارسال نشدن ایمیل و مواردی از این قبیل دو دسته دلیل عمده دارد.

 • عدم رعایت نکات فنی در تنظیمات هاست ایمیل
 • ارسال ایمیل های تبلیغاتی غیرهدفمند

در واقع پوشه اسپم ایمیل پوشه ای در کنار فولدر inbox در میل باکس است و ایمیل هایی که میل سرور با استفاده از چندین تکنولوژی مختلف تشخیص داده که این ایمیل spam است را در آن فولدر قرار میدهد. عملا اسپم شدن ایمیل به این معنیست که ایمیل شما در Inbox دریافت کننده قرار نگرفته است.

در حالت اول ماناسرور به عنوان ارائه دهنده خمات هاست ایمیل دلیل اسپم شدن ایمیل را بررسی کرده و آن را به طور 100% رفع خواهد کرد. بعد از ساخت ایمیل سازمانی در وردپرس برای رفع مورد عدم ارسال ایمیل در وردپرس برای ارسال خبرنامه و اطلاعیه به مشتریان سایت نصب افزونه ارسال ایمیل در وردپرس اولین قدم است. اما به طور کلی اسپم شدن ایمیل های ارسالی وردپرس، تنظیمات نادرست افزونه میل چیمپ برای وردپرس و خارج کردن IP از بلک لیست های جیمیل و یاهو از اقدامات اصلی کارشناسان فنی در مدیریت هاست ایمیل هستند.

برای حالت دوم می توان گفت که ارسال ایمیل گروهی بدون اسپم شدن، نیازمند تخصص و دقت بالاست. در سرویس ایمیل مارکتینگ ماناسرور با اطمینان می توانید بدون محدودیت نسبت به ارسال ایمیل های تبلیغاتی اقدام کنید. بدون اینکه نگران Spam شدن ایمیل ها باشید.

چرا در هاست ایمیل ماناسرور ایمیل ها اسپم نمی شوند؟!

اصولا علت رفتن ایمیل در پوشه اسپم یک دریافت کننده به چندین عامل فنی مهم بستگی دارد:

 • بلک لیست شدن IP میل سرور در بلک لیست های معتبر مانند Spamhaus و ...
 • عدم تنظیم صحیح PTR Record, SPF, DKIM, Dmarc و ...
 • محتوای ایمیل یا فایل ضمیمه مشکوک به اسپم و ویروسی
 • عدم استفاده از IP با Reputation مناسب می تواند دلیل اسپم شدن ایمیل باشد.
 • اشتباه بودن تنظیمات ایمیل در وردپرس (برای ارسال ایمیل از طریق وبسایت)

چندین پارامتر مختلف و بسیار مهم در هاست ایمیل ماناسرور وجود دارد که ضامن Inbox شدن ایمیل های ارسالی شماست. در لیست زیر برخی از اقدامات انجام شده جهت inbox شدن ایمیل ها اشاره می شود:

 • استفاده از رکورد های SPF, Dmarc, DKIM کاملا استاندارد و حرفه ای برای هر میل دامین بصورت اختصاصی
 • استفاده از PTR Record استاندارد همراه با Reverse استاندارد
 • مانیتورینگ بلک لیست شدن تمامی IP ها و پیگیری رفع اسپم ایمیل احتمالی در اسرع وقت
 • استفاده از چندین IP بصورت همزمان روی سرور تا در صورت بروز هرگونه مشکل مانند بلک لیست شدن یکی از IP ها سریعا و قبل از اطلاع مشترکین IP ارسال کننده (Outgoing) تغییر می کند.
 • تنظیم EHLO domain صحیح و اصولی
 • مانیتورینگ ایمیل های خروجی میل سرور توسط ربات های هوشمند و کارشناسان حرفه ای ماناسرور بصورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته و چندین عامل دیگر که توضیح آنها بسیار طولانی خواهد بود.

با تمامی موارد اعلام شده در بالا شما اطمینان خواهید داشت که ایمیل های شما در هاست ایمیل ماناسرور اسپم نخواهد شد و می توانید با خیال راحت مکاتبات شرکتی و اداری خود را انجام دهید.

در سرویس هاست ایمیل اختصاصی، میل سرور و IP  اختصاصی در اختیار کارفرما قرار میگیرد و صرفا در صورت ارسال اسپم توسط همان کاربر، میل سرور در بلک لیست ها قرار میگیرد و آلوده می شود.

ایمیل سازمانی
ایمیل سازمانی

هاست ایمیل | میل سرور SmarterMail Enterprise

با دامین اختصاصی و ایمیل سازمانی به کسب و کار و تجارت آنلاین خود اعتبار بدهید و مکاتبات حرفه ای و امن را تجربه کنید.

 • info@yourdomain.com
 • admin@yourdomain.com
 • sales@yourdomain.com

برای مشاهده پنل دمو هاست ایمیل Smartermail Enterprise و آشنایی با نحوه ورود به ایمیل سازمانی همین حالا اقدام کنید.

ارسال ایمیل انبوه؟

محدودیت تعداد ایمیل ارسالی در هاست اشتراکی به دلیل کنترل سرور اصلی و IP هاست. طبیعتا در هاست اختصاصی ایمیل این محدودیت وجود ندارد و صرفا با مدیریت سرور میتوانید از اسپم شدن ایمیل ها و بلک لیست IP جلوگیری نمایید.
نکته حائز اهمیت این است که برای خرید ایمیل تعداد بالا و ارسال ایمیل انبوه می بایست هاست ایمیل انبوه تهیه نمایید. در سرویس ایمیل مارکتینگ ماناسرور می توانید بر اساس تعداد ایمیل ارسالی پلان مورد نظر خود را تهیه کنید.

در توضیح هاست ایمیل ، این سوال مطرح می شود که ایمیل مارکتینگ چیست؟ به اختصار می توان گفت برای ارسال ایمیل های تبلیغاتی با تعداد بالا و دسترسی به دیتابیس های ایمیل و در مجموع راه اندازی کمپین های تبلیغاتی از هاست ایمیل مارکتینگ استفاده می شود. توضیحات کامل در صفحه ایمیل مارکتینگ ارائه شده است.

2000

ارسال ایمیل در روز

دامنه ایمیل رایگان

در هاست ایمیل ماناسرور علاوه بر دسترسی به امکانات بی نظیر سرویس Smartermail Enterprise دامنه رایگان ایمیل برای شما ثبت می شود. دامنه ایمیل چیست ؟! بدیهی است که برای ساخت و خرید ایمیل سازمانی نیاز دارید که یک دامین ثبت کنید که اصطلاحا به آن دامنه ایمیل گفته می شود. ثبت دامنه ملی کاملا رایگان و با مالکیت کامل کارفرما انجام می شود. امکان مدیریت دامنه از پنل مستقیم NIC.ir نیز ممکن خواهد بود. برای مکاتبات اداری لازم است دامین با پسوند هایی مانند info ، org ، Net ،Biz و … ثبت شود که در رجیسترار های بین المللی دامنه ثبت شده اند. اما نکته جالب در ثبت دامنه رایگان است. ثبت دامنه رایگان (Free Domain) یا پسوند های خاص مخاطبین زیادی دارد. به عنوان مثال با دامنه .me یا دامنه رایگان .tk می توان تنظیمات DNS را انجام داده و دامنه رایگان وبسایت را ایجاد کرد. با جستجوی دامنه رایگان می توانید پسوند های مورد نظر خود را پیدا کنید. برای این کار باید شرکت های مختلف را با جستجوی ثبت دامنه رایگان در گوگل پیدا کنید. در سرویس هاست وب سایت به هاست رایگان برای ایمیل دسترسی دارید؛ چرا که علاوه بر استفاده از امکانات وب سرور به میل سرور و ساخت ایمیل اکانت نیز دسترسی دارید. برای ایجاد یک هاست ایمیل و خرید ایمیل شخصی ، می بایست هاست و دامنه رایگان مورد نظر را تهیه کنید و بعد از اتصال دامنه به هاست ایمیل از ارسال و دریافت ایمیل های سازمانی لذت ببرید. در ادامه امکاناتی از هاست ایمیل که با خرید پنل ایمیل در اختیار خواهید داشت، را مشاهده میکنید که گویای تفاوت ارسال از هاست ایمیل در مقایسه با ارسال از جیمیل خواهد بود. دامنه ایمیل رایگان، همیشگی بوده و نیاز به تمدید ندارد.
نکته: گاهی کاراکتر های مناسب در دامنه های رایگان کمک میکند تا در دامنه رایگان همیشگی خود یک ترکیب اسمی خاص و مرتبط پیدا کنید. به عنوان مثال Limo.me
پس مد نظر داشته باشید که می توانید یک ترکیب اسمی مناسب با پسوند دامنه ها بسازید.

ویژگی های منحصر به فرد سرورها در ماناسرور

 • قرارگیری در بهترین دیتاسنترها و اتصال به خطوط فیبر نوری
 • ساختار Clustering برای DNS Server ها به جهت افزایش پایداری
 • فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری برای بالاترین سطح از امنیت
 • امکان استفاده از کلیه نرم افزارهای لایسنس دار و معتبر
 • کنترل، تحلیل و جلوگیری از حملات IDS/IPS
 • امین زیرساخت شبکه با ظرفیت روتینگ ۳.۸۴ ترابایت در ثانیه
 • استفاده از سریع ترین و پرقدرت ترین سخت افزار روز دنیا
 • دسترسی ریموت به سرور جهت مدیریت کامل سرورها
 • مدیریت بکاپ جهت حفظ اطلاعات از طریق FTP به سرور مجزا
 • قرارگیری هر وب سایت درCageFS و ارائه
 • استفاده از بروزترین UTM ها با ماژول آنتی ویروس و آنتی اسپم
 • امکان ارائه پهنای باند نامحدود به کاربران سرورهای اختصاصی

امکانات میل سرور

ارتباطات به روش حرفه ای ها

جهت تبادل نامه های الکترونیکی نیاز به یک بستر جدای بستر سایت شما است، این بستر باید امکانات خاصی را جهت ارسال میل از یک سرور به دیگر سرویس ها داشته باشد. بر روی تمامی پلن‌های هاست ایمیل  ماناسرور یکی از قدرتمند‌ترین و ایمن‌ترین میل سرورهای دنیا یعنی Smartermail نصب شده است که دارای امکاناتی از جمله موارد ذیل است:

 • High Availability
 • کلاسترینگ
 • امنیت فوق العاده
 • آنتی اسپم
ساخت ایمیل مارکتینگ

ارائه دهنده تخصصی خدمات میزبانی وب

گارانتی بازگشت وجه

گارانتی بازگشت وجه

در صورت عدم رضایت از سرویس دهی کلیه سرویس های میزبانی اشتراکی ایران و آلمان، ویندوز و لینوکس تا ۷ روز تقویمی دارای گارانتی بازگشت وجه هستند​.

امنیت سایت

درگاه امن بانکی

کلیه روش های پرداخت، از درگاه های آنلاین، واریز کارت به کارت و شبا برای پرداخت کاربران فراهم شده است. کلیه تراکنش های خرید و تمدید سرویس ها به صورت آنی در پرتال انجام می شود.

امنیت اطلاعات

حفظ امنیت و محرمانگی اطلاعات

نگهداری سرورها در معتبرترین دیتاسنترها، استفاده از به‌روزترین فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری، ایجاد Application Isolation Mode برای وب سایت ها و ...موجب بالارفتن امنیت سرویس های مانا سرور شده و بکاپ اطلاعات میزبانی‌های اشتراکی در سرورهای آلمان نگهداری می‌شود.

کنترل پنل

کنترل پنل اختصاصی و ثبت سفارش فوری

مدیریت کلیه سرویس ها در پرتال های کاربری در اختیار مالک سرویس ها قرار گرفه و ارائه مشخصات سرویس ها و خدمات پشتیبانی به صورت شبانه روزی صرفا با تائید مالکیت انجام می‌شود.

آپدیت سرور

به روزرسانی سریع

لایسنس معتبر از تمام نرم افزارهای مورد استفاده تهیه شده و آخرین نسخه نرم افزارها، دیتابیس ها و ماژول های امنیتی به طور مرتب توسط تیم فنی به روزرسانی می شود.

سخت افزار سرور

دیتاسنترهای معتبر

سرورهای ایران در دیتاسنتر معتبر، مطمئن سروش رسانه نگهداری می‌شود. کارشناسان متخصص و مستقر در دیتاسنتر آماده ارائه خدمات شبانه روزی به کاربران هستند. سرورهای آلمان در دیتاسنتر هتزنر نگهداری می شوند که خدمات ویژه ای به ماناسرور به عنوان نماینده رسمی خود ارائه می دهد.

هنوز سرویس مورد نظر خود را پیدا نکردید؟

سوالات متداول

سوال و جواب ها، بهترین راهنما برای بهترین انتخاب

هاست ایمیل چیست؟

هاست ایمیل یک سرویس حرفه ای است که اختصاصا برای ایمیل های سازمانی مورد استفاده قرار میگیرد. امکانات قابل توجه این سرویس به قدری بالاست که هر نیازی در خصوص سرویس ایمیل را برآورده میکند و با امکانات پایه ای یک سرویس ایمیل روی هاست کاملا متفاوت است.

چگونه از اسپم شدن ایمیل های میل سرور جلوگیری می شود؟

در هاست ایمیل ماناسرور از قابلیت های بسیار زیادی مانند Reverse DNS، SPF، Dmarc، DKIM و همچنین تکنیک های Spam Filtering حرفه ای با استفاده از بیش از ۳۰ فیلتر استفاده می شود. بررسی ایمیل های خروجی سرور توسط چندین اسکریپت پیشرفته و کارشناسان ماناسرور بصورت مداوم و طی ۲۴ ساعت شبانه روز انجام می شود. مجموعه اقدامات انجام شده منجر به کاهش احتمال اسپم شدن ایمیل ها در حد ۰.۰۱ درصد می شود که در نوع خود بی سابقه می باشد.

چگونه از هاست ایمیل استفاده کنیم؟

برای استفاده از هاست ایمیل ماناسرور می توانید از طریق وب میل که آدرس آن mail.yourdomain.com تعریف می گردد نسبت به استفاده از سرویس خود اقدام نمایید و یا ایمیل اکانت خود را در یک نرم افزار Mail Client مانند Outlook تنظیم نمایید تا از این پس ارسال و ایمیل ها از این نرم افزار انجام شود.

امنیت در هاست ایمیل چگونه است؟

هاست ایمیل ماناسرور از میل سرور Smartermail استفاده می کند که بالاترین امنیت را در بین میل سرور های Enterprise در دنیا دارد. همچنین استفاده از آنتی ویروس Cyren که بصورت Real time تمام ایمیل ها را اسکن می کند استفاده می شود تا احتمال بروز خطا به حداقل ممکن برسد. همچنین شایان ذکر است که اسمارترمیل در هاست های ایمیل همواره به آخرین نسخه خود به روز رسانی می شود.

سقف روزانه ارسال و دریافت در هاست ایمیل چه تعداد است؟

سقف ارسال ایمیل روزانه در هاست ایمیل ماناسرور ۲۰۰۰ عدد ایمیل به ازای هر میل دامین می باشد. همچنین هیچ محدودینی در تعداد ایمیل های دریافتی از سمت میل دامین ها وجود ندارد.

میل سرور Smartermail Enterprise چه امکاناتی به هاست ایمیل می دهد؟

برخی از امکانات هاست ایمیل ماناسرور به شرح زیر می باشد:

۱- بهره مندی از سیستم گزارش گیری حرفه ای (در سطح سرور، دامنه و ایمیل اکانت)
۲- امکان فعالسازی ورود دو مرحله ای ۲FA
۳- قابلیت Exchange Active Sync فعال
۴- قابلیت Spam Filtering بسیار حرفه ای Cyren Spam Filter
۵- استفاده از آنتی ویروس حرفه ای Zero-Hour
۶- امکان تعریف ایمیل اکانت Admin جهت مدیریت کامل میل دامین
۷- امکان برقراری چت آنلاین بین کاربران میل دامین
۸- امکان شخصی سازی و استفاده از Logo اختصاصی شرکت شما در وب میل
۹- جلوگیری از حملات تست رمز عبور (Bruteforce Attack)
۱۰- استفاده از چندین IP در سرور جهت به حداقل رساندن احتمال Spam ایمیل ها
۱۱- امکان ارائه IP اختصاصی و متعاقبا PTR Record اختصاصی
۱۲- به روز رسانی دائمی هسته اصلی Smartermail و سیستم عامل
۱۳- امکان تعریف DKIM و Dmarc اختصاصی برای هر میل دامین
۱۴- امکان Sync لحظه ای پروتکل های SMTP, IMAP, POP3

4.9/5 - (927 امتیاز)