ارائه دهنده خدمات سرور ابری ایران و اروپا

انواع سرورهای اختصاصی مجازی

سرور مقدماتی

مناسب نرم افزارهای لینوکسی
82,000 ماهیانه
 • 512MB RAM
 • 1Core CPU
 • 20GB SSD
 • 200GB Monthly Bandwidth
 • LinuxOS
 • کشور میزبان آلمان

سرور متوسط

مناسب برای سازمان های کوچک
113,000 ماهیانه
 • 1GB RAM
 • 2Cores CPU
 • 40GB SSD
 • 400GB Monthly Bandwidth
 • Linux / Windows OS
 • کشور میزبان آلمان

سرور پیشرفته

منابع گسترده با تعرفه مناسب
156,000 ماهیانه
 • 2GB RAM
 • 3Cores CPU
 • 60GB SSD
 • 600GB Monthly Bandwidth
 • Linux / Windows OS
 • کشور میزبان آلمان
پرفروش ترین

سرور حرفه ای

مناسب شرکت و سازمان های بزرگ
249,000 ماهیانه
 • 4GB RAM
 • 4Cores CPU
 • 80GB SSD
 • 800GB Monthly Bandwidth
 • Linux / Windows OS
 • کشور میزبان آلمان
چرا سرورهای را انتخاب کنیم؟

سرور اختصاصی مجازی دسته‌ای از سرویس‌های اختصاصی است و منابع  تخصیص داده شده به آن بخشی از یک سرور اختصاصی کامل است. فضا، پردازنده، رم و دیگر امکانات این سرویس در مقایسه با هاست اشتراکی بیشتر بوده و کاربر امکان مدیریت و تنظیمات داخلی سرور را بصورت مستقیم در اختیار دارد.

 کلمه مجازی در نام‌گذاری این سرویس به دلیل نحوه تقسیم منابع سرور اصلی است که با استفاده از انواع نرم‌افزارهای مجازی ‌ساز آن را به سرورهای کوچکتر تقسیم می‌کند. سرویس  Vdsبیشتر مناسب کاربرانی است که برای فعالیت آنلاین خود به فضایی بیشتر از هاست اشتراکی و کمتر از سرور اختصاصی نیاز دارند و همچنین جهت مدیریت مستقیم سرویس امکان پرداخت هزینه سرور اختصاصی را ندارند زیرا هزینه مربوط به آنها در حد متوسط است. سرعت بارگزاری سایت و اطلاعات نیز در سرورهای اختصاصی مجازی نسبت به سرویس‌های اشتراکی بالاتر است زیرا تعداد کاربر کمتری بر روی سرور اصلی در حال استفاده از منابع هستند.

 اگر بنا به ماهیت فعالیت خود تمایل دارید امنیت بالاتری را در زمان استفاده از سرویس داشته باشید، و نگران دسترسی به اطلاعات بارگزاری شده هستید انتخاب این سرویس گزینه مناسبی برای شما است، البته این به معنای نداشتن امنیت بر روی دیگر سرویس‌ها نیست اما ضریب بالاتری را تضمین می‌کند. همچنین با توجه به ماهیت سرویس شما میتوانید بصورت مستقیم از وضعیت پایداری سرور مطلع شوید، این امکان با دریافت خدمات جانبی مانیتورینگ قابل اعمال است، بدین صورت که کافیست در زمان تهیه سرویس پورت‌های مهم مد نظر خود را به بخش فروش مانا سرور اعلام نمایید تا در نرم افزار prtg اقدامات لازم انجام شود.

مدیریت یک سرویس اختصاصی بدون شک نیازمند به اطلاعات فنی کافی دارد، اما اگر بنا به دلایل اعلام شده تهیه سرور مجازی جهت ادامه فعالیت شما الزامی است جای هیچ نگرانی نیست، شما میتوانید از امکانات مدیریت سرور مجموعه مانا در راستای ارتقا سطح کیفی و پایداری سرویس خود بهره‌مند شوید. با توجه به گسترش برنامه‌های تحت وب و پیش نیازهای لازم جهت انجام پروژه گاهی نسخه‌ای از نرم افزار مد نظر کاربران است که به دلیل مصرف منابع بر روی هاست اشتراکی قابل ارائه نیست، در نتیجه از مزایای دیگر دسترسی مستقیم مدیریت سرور خریداری شده را میتوان نصب نرم افزار شمرد. این سرور نیمه اختصاصی امکان استفاده 100درصد از منابع را بصورت کاملا مجزا از دیگر فضاهای تخصیص داده شده به کاربر می‌دهد.

اگر دچار چالش تفاوت میان دو عبارت vds و vps هستید اشاره کوتاهی به معنای این دو سرویس پیش از بررسی پلان‌ها خواهیم داشت. ماهیت هر دو سرویس یکسان است و تنها نحوه مجازی سازی آنها با یکدیگر متفاوت است. در vds منابع بصورت کاملا اختصاصی در اختیار کاربر است و اضافه مصرف یا عملکرد دیگر کاربران بر روی ماهیت کاری آنها تاثیر نخواهد داشت اما در vps این پایداری برای کاربران تضمین نمی‌شود زیرا بصورت اختصاصی در حال استفاده از منابع نیستند. مورد دیگر درخصوص سیستم عامل سرور اصلی است که در vps تمامی ماشین‌های مجازی باید عینا مانند سرور اصلی باشند اما در vds میتواند نسخه متفاوت از سرور مادر باشد.

خدمات جانبی سرور های مجازی

بکاپ

ارائه فضای مستقل برای تهیه بکاپ

مدیریت سرور

پیکربندی، نگهداری و بهینه سازی سرور

IP اختصاصی

ارائه نامحدود رنج IP

متناسب با نیاز شما سرورها را سفارشی سازی می‌کنیم

قابلیت ارتقا روز شمار

در صورت نیاز به منابع بیشتر سرور ها با محاسبه روز شمار به پلان بالاتر ارتقا می یابند.
توضیحات بیشتر

امکان ارائه IP مازاد

با توجه به نیاز سرور، امکان ارائه IP به صورت آنی فراهم شده است.
توضیحات بیشتر

تخصیص کامل منابع

تمامیت استفاده از 100% منابع ترافیک، حافظه، پردازنده و دیسک در مقایسه با VPS
توضیحات بیشتر

ما مدعی هستیم که بهترین خدمات را ارائه میکنیم

به ادعای ما اکتفا نکنید

دسترسی مستقیم به سرور جهت مدیریت

با دسترسی به مدیریت سرور اختصاصی مجازی شما تسلط دوچندان بر روی تنظیمات مطابق با نیاز خود خواهید داشت.نصب سیستم عامل و  نرم افزار و انتخاب انواع تنظیمات مزیتی است که در کنار منابع مستقل، در سرورهای مجازی ارائه می شود. با ارائه دسترسی ریموت سرور میتوانید آنگونه که صلاح میدانید از منابع استفاده نمایید.

dastresi-image-png
vps-image-png-powerfull
سخت افزار قدرتمند

تجهیزات سخت افزاری سرورها، سیستم های امنیتی و فایروال ها در کنار نگهداری سرورها در معتبرترین دیتاسنتر ها این امکان را میدهد که از سرعت و امنیت سرورهای مجازی مطمئن باشید. همزمان با پیشرفت تکنولوژی های مجازی سازی، به روزرسانی های مانا نیز بهترین کیفیت را در اختیار شما قرار میدهد.

 

مجموعه کامل ابزارها

با ابزارهای مدیریتی مانند فضای بکاپ در سرور مستقل و استفاده از سیستم مانیتورینگ می توانید از صحت عملکرد سرور مجازی خود اطمینان بیابید. استفاده از لایسنس نرم افزارهای مختلف مضاف بر تضمین امنیت ، کارایی بهتری را برای شما به همراه خواهد داشت. استفاده از آخرین تکنولوژیهای hyper-v منابع کاملا مستقل را در اختیار شما قرار می دهد.

 

شیوه نوین ارائه خدمات

ویژگی های منحصر به فرد مانا سرور

square-icon-policy-compliance-blue

گارانتی بازگشت وجه

در صورت عدم رضایت از سرویس دهی کلیه سرویس های میزبانی اشتراکی ایران و آلمان، ویندوز و لینوکس تا 7 روز تقویمی دارای گارانتی بازگشت وجه هستند​.

درگاه امن بانکی

کلیه روش های پرداخت، از درگاه های آنلاین، واریز کارت به کارت و شبا برای پرداخت کاربران فراهم شده است. کلیه تراکنش های خرید و تمدید سرویس ها به صورت آنی در پرتال انجام می شود.

long-term-service-icon

حفظ امنیت و محرمانگی اطلاعات

نگهداری سرورها در معتبرترین دیتاسنترها، استفاده از به‌روزترین فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری، ایجاد Application Isolation Mode برای وب سایت ها و ...موجب بالارفتن امنیت سرویس های مانا سرور شده و بکاپ اطلاعات میزبانی‌های اشتراکی در سرورهای آلمان نگهداری می‌شود.

icon-compliance-manage-3

کنترل پنل اختصاصی و ثبت سفارش فوری

مدیریت کلیه سرویس ها در پرتال های کاربری در اختیار مالک سرویس ها قرار گرفه و ارائه مشخصات سرویس ها و خدمات پشتیبانی به صورت شبانه روزی صرفا با تائید مالکیت انجام می‌شود.

update-fast-icon

به روزرسانی سریع

لایسنس معتبر از تمام نرم افزارهای مورد استفاده تهیه شده و آخرین نسخه نرم افزارها، دیتابیس ها و ماژول های امنیتی به طور مرتب توسط تیم فنی به روزرسانی می شود.

datacenter-services-icon

دیتاسنترهای معتبر

سرورهای ایران در دیتاسنتر معتبر، مطمئن سروش رسانه نگهداری می‌شود. کارشناسان متخصص و مستقر در دیتاسنتر آماده ارائه خدمات شبانه روزی به کاربران هستند. سرورهای آلمان در دیتاسنتر هتزنر نگهداری می شوند که خدمات ویژه ای به ماناسرور به عنوان نماینده رسمی خود ارائه می دهد.

مزایای سرورهای مجازی برای مدیران سایت

سرور مجازی به وسیله نرم افزارهای مجازی ساز به صورت کامل ایزوله منابع را در اختیار مدیریت سایت قرار می دهد. استفاده از منابع مشترک مانند پهنای باند، دیتابیس و … از یک سو و تنظیمات پیش فرض در سرویس های اشتراکی محدودیت هایی را برای شرکت های بزرگ تر به وجود می آورد. سرور مجازی حقله مفقوده ای بین هاست اشتراکی و سرور های اختصاصی بوده که امروزه امتیازات غیرقابل انکاری را برای کارشناسان حوزه IT فراهم کرده است.

 • کاهش هزینه ها تا 40%
 • کاهش ریسک تا 20%
 • صرفه جویی در زمان تا 16%
 • بهره برداری و کاربری آسان تا 29%
virtualization-benefit

دیدگاه کاربران مانا سرور به شما کمک میکند

بیشتر به ما اعتماد کنید

سوالات متداول

سوال و جواب ها، بهترین راهنما برای بهترین انتخاب

سرور مجازی قسمتی از یک سرورفیزیکی  اختصاصی است که توسط نرم افزارهای مجازی سازی ایجاد شده است. کاربر در سرور مجازی دسترسی به مدیریت مستقیم فضای تخصیص داده شده را از طریق پروتکل های ریموت دارد و میتوانید شخصا اقدام به نصب و راه اندازی نرم افزارهای مورد نظر نماید.

هاست اشتراکی قسمتی از فضای یک سرور اختصاصی است که با به سیاستهای شرکت میزبان دارای منابع محدود و مشخصی است و تنهااز طریق ادمین نرم افزارها امکان دسترسی و مدیریت آن فراهم است اما سرور مجازی قسمتی از فضای یک سرور فیزیکی اختصاصی است که کاربر علاوه بر بهره مندی منابع بیشتر امکان ریموت به سرور و نصب نرم افزارهای مورد نظر خود را نیز دارد.

سرورمجازی VPS تقسیم منابع یک سرور اختصاصی به منابع کمتر است، اما این منابع صرفا در اختیار یک کاربر نیست و سیستم عامل سرور مجازی نیز عینا باید مانند سرور اختصاصی مادر باشد اما در VDS  به دلیل اختصاصی بودن منابع مجازی سازی شده پایداری بیشتر و امکان تعریف سیستم عامل های متفاوت از سرور اصلی نیز قابل انجام است

بنا به نوع سیستم عامل نصب شده دسترسی ریموت و SSH به کاربران ارائه خواهد شد

با دسترسی مدیریت به سرور و یا اعلام نرم افزار مورد نظر به واحد فنی مانا سرور

در تمامی پلانها یک IP اختصاصی به سرور مجازی تعلق گرفته است در صورت نیاز میبایست دلیل نیاز را جهت امکان سنجی به واحد فنی اعلام نمایید

جهت نسخه پشتیبان از تنظیمات سرور میتوانید از اسنپ شات استفاده کنید و بکاپ اطلاعات بازگزاری شده از طریق ادمین نرم افزارها قابل تهیه است