ارائه آنلاین سرورهای اختصاصی آلمان

چالشی که اکثر کاربران آنلاین و افراد دارای کسب وکار اینترنتی با آن رو به رو هستند بررسی و اقدام برای انجام  نکاتی است که باعث افزایش سرعت، امنیت، پایداری و از همه مهمتر سئو سایت است. فاکتورهای زیادی برای رسیدن به تمامی موارد ذکر شده وجود دارد اما مهمترین آنها داشتن یک زیرساخت استاندارد  و سرور اختصاصی است.

میزبانی وب در سرورهای قدرتمند و امن

سرور اختصاصی

  • DE-Server 1 HDD
  • DE-Server 1 NVMe
  • DE-Server 2 HDD
  • DE-Server 2 NVMe
  • DE-Server 3 NVMe
  • DE-Server 4 NVMe
  • DE-Server 5 HDD
DE-Server 1 HDDDE-Server 1 NVMe DE-Server 2 HDD DE-Server 2 NVMe DE-Server 3 NVMe DE-Server 4 NVMe DE-Server 5 HDD
پردازنده
1
AMD Ryzen 5 3600 Hexa Core AMD Ryzen 5 3600 Hexa Core Intel® Core™ i7-8700 Hexa-CoreIntel® Core™ i7-8700 Hexa-CoreIntel® Core™ i9-9900K Octa-CoreAMD EPYC 7401P 24CoreIntel® Xeon® E5-1650 v3 Hexa-Core
رم
1
64GB DDR464GB DDR464GB DDR464GB DDR464GB DDR4128GB DDR4 ECC256GB DDR4 ECC
Storage
1
2x2 TB SATA 6Gb/s2x512 GB NVMe2x8 TB SATA 6Gb/S2x1 TB NVMe SSD 2x1 TB NVMe SSD2x960 GB NVMe Datacenter Edition15x10 TB SATA 6 Gb/s
پهنای باند
1
1Gbit/s 1Gbit/s 1Gbit/s 1Gbit/s1Gbit/s 1Gbit/s 1Gbit/s
Raid
1
Software RAID 1Software RAID 1Software RAID 1Software RAID 1Software RAID 1Hardware RAIDHardware RAID
ترافیک
1
نامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدود
تعداد IP پیش فرض
1111111
هزینه راه اندازی
1
749,000749,0001,024,0001,024,0001,197,000-4,669,000
قیمت فنلاند (ماهانه)
1
--937,000937,0001,110,0002,846,0004.495.000
قیمت آلمان (ماهانه)
1
749,000749,0001,024,0001,024,0001,197,0002,933,0004,669,000
سفارش سفارشسفارش سفارشسفارشسفارشسفارش

بدون شک کاربرانی که وب سایت آنها دارای ترافیک زیادی است و تمایل دارند کلیه تنظیمات سرور را مطابق با سیاست‌های خود انجام بدهند باید خرید سرور اختصاصی را اولویت اصلی در نظر بگیرند. منطقه جغرافیایی قرار‌گیری سرور نیز به دلیل تاثیر‌گذاری بسیار بالایی که بر روی سرعت سایت در زمان مراجعه بازکنندگان دارد از دیگر نکات مهم خرید سرور است، و اینک این سوال پیش خواهد آمد که خرید سرور اختصاصی ایران برای شما کارآمدتر است یا سرور اختصاصی خارج از کشور؟ توضیحات جامعی درباره مزایای اجاره سرور اختصاصی ایران در صفحه مربوط به سرور اختصاصی ایران مانا سرور قید شده است که ملاحظه و بررسی جهت تکمیل اطلاعات شما توصیه می‌شود.

سرور اختصاصی خارج در صورت کلی به افرادی توصیه می‌شود که علاوه بر داشتن بازدید کننده خارجی، به پهنای باند زیادی نیز احتیاج دارند. لازم به ذکر است که در پلان‌های سرور اختصاصی ایران مجموعه مانا سرور محدودیتی جهت ارائه پهنای باند ندارد اما برخی از پردازش‌های آنلاین بر روی سرور خارج کارآمدتر هستند و اکثر فعالان مجازی مواردی را مانن د: گیم سرور و خرید سرور برای وی پی ان از دیتا سنترهای خارجی انجام می‌دهند.

شرکت مانا سرور جهت پوشش دهی تمامی درخواست‌هایی که به آن اشاره شد تمامی تلاش خود را جهت ارائه بستری بی‌نهایت حرفه‌ای و مجهز به بروزترین سخت افزارهای اختصاصی در یکی از بزرگترین دیتا سنترهای اروپا بنا نهاده است و توانسته است جهت بهره‌مندی کاربران ایرانی اقدام به خرید سرور اختصاصی هتزنر آلمان نماید.

استفاده آسان و مطمئن از سرور

خدمات جانبی سرورهای اختصاصی

بکاپ

ارائه فضای مستقل برای تهیه بکاپ

لایسنس

تهیه و نصب انواع لایسنس معتبر

IP اختصاصی

ارائه نامحدود رنج IP

هنوز سرویس مورد نظر خود را پیدا نکرده اید؟
download-server-icon

سرور دانلود

سرور دانلود بستری است که صرفا جهت آپلود و دانلود فایل ارائه می‌شود که کل فضای سرور جهت این امر در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت جهت راه اندازی این سرور به فضای زیادی نیاز است

database_data_storage

دیتابیس سرور

اگر جهت برگزاری اطلاعات خود نیاز به فضایی اختصاصی دارید سرورهای اختصاصی مانا سرور امکان ارائه بستر اختصاصی جهت انواع پایگاه داده MYSQL، SQLSERVER,ORACEL و ... را برای شما فراهم ساخته است.

graphic-server-icon

سرورهای گرافیکی

جهت راه اندازی برخی نرم افزارها نیاز به سرور با گرافیک مناسب است سرورهای اختصاصی مجموعه مانا علاوه بر دارا بودن کارت گرافیک مناسب از سخت افزارهای بسیار قدرتمند برخوردار هستند

crm-server-icon

سرورهای پرتال سازمانی

جهت بارگزاری نرم افزار اختصاصی خود نیاز به بستری خواهید داشت که مطابق با پیش نیاز CRM طراحی شده منابع و کارایی داشته باشد در مانا سرور مشاوره جهت انتخاب مناسبترین سرویس را دریافت خواهید نمود.

managed-server

سرور مدیریت شده

اگر وب سایت شما پربازدید است و هاستهای اشتراکی و سرویس معمولی پاسخگوی نیاز شما نیست براحتی میتوانید با تهیه سرور مدیریت شده بدون نیاز به صرف وقت جهت پایداری سرور از منابع اختصاصی بهره‌مند شوید

mail-server-icon

میل سرور

سرور اختصاصی ایمیل صرفا جهت ارسال و دریافت ایمیل است که میزان اسپم شدن ایمیلها در آن بسیار کم و کاملا متناسب جهت ارسال ایمیل انبوه پیکربندی شده است

شیوه نوین ارائه خدمات

ویژگی های منحصر به فرد مانا سرور

square-icon-policy-compliance-blue

گارانتی بازگشت وجه

در صورت عدم رضایت از سرویس دهی کلیه سرویس های میزبانی اشتراکی ایران و آلمان، ویندوز و لینوکس تا 7 روز تقویمی دارای گارانتی بازگشت وجه هستند​.

درگاه امن بانکی

کلیه روش های پرداخت، از درگاه های آنلاین، واریز کارت به کارت و شبا برای پرداخت کاربران فراهم شده است. کلیه تراکنش های خرید و تمدید سرویس ها به صورت آنی در پرتال انجام می شود.

long-term-service-icon

حفظ امنیت و محرمانگی اطلاعات

نگهداری سرورها در معتبرترین دیتاسنترها، استفاده از به‌روزترین فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری، ایجاد Application Isolation Mode برای وب سایت ها و ...موجب بالارفتن امنیت سرویس های مانا سرور شده و بکاپ اطلاعات میزبانی‌های اشتراکی در سرورهای آلمان نگهداری می‌شود.

icon-compliance-manage-3

کنترل پنل اختصاصی و ثبت سفارش فوری

مدیریت کلیه سرویس ها در پرتال های کاربری در اختیار مالک سرویس ها قرار گرفه و ارائه مشخصات سرویس ها و خدمات پشتیبانی به صورت شبانه روزی صرفا با تائید مالکیت انجام می‌شود.

update-fast-icon

به روزرسانی سریع

لایسنس معتبر از تمام نرم افزارهای مورد استفاده تهیه شده و آخرین نسخه نرم افزارها، دیتابیس ها و ماژول های امنیتی به طور مرتب توسط تیم فنی به روزرسانی می شود.

datacenter-services-icon

دیتاسنترهای معتبر

سرورهای ایران در دیتاسنتر معتبر، مطمئن سروش رسانه نگهداری می‌شود. کارشناسان متخصص و مستقر در دیتاسنتر آماده ارائه خدمات شبانه روزی به کاربران هستند. سرورهای آلمان در دیتاسنتر هتزنر نگهداری می شوند که خدمات ویژه ای به ماناسرور به عنوان نماینده رسمی خود ارائه می دهد.

سوالات شما را پاسخ میدهیم تا بهترین سرویس را انتخاب کنید

سرور اختصاصی نوعی از سرویس میزبانی تعریف می‌شود که کاربر امکان استفاده از کل منابع تخصیص داده شده را بدون محدودیت دارد و همچنین دسترسی به مدیریت اصلی سرور جهت انجام تنظیماتی مطابق با پروژه و یا فعالیت آنلاین در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت.

سرور اختصاصی دسترسی کامل و استفاده از 100 درصد منابع سخت افزاری را در اختیار کاربر قرار می‌دهد و در سرور اختصاصی مجازی که در واقع فضایی اختصاصی از منابع اصلی سرور است و مانند سرور اختصاصی امکان مدیریت و تنظیمات مورد نظر را نیز خواهید داشت.

سرور اختصاصی دسترسی کامل و استفاده از 100 درصد منابع سخت افزاری را در اختیار کاربر قرار می‌دهد و در سرور اختصاصی مجازی که در واقع فضایی اختصاصی از منابع اصلی سرور است و مانند سرور اختصاصی امکان مدیریت و تنظیمات مورد نظر را نیز خواهید داشت.

کاربران سرور اختصاصی با توجه به دسترسی کامل جهت مدیریت سرور امکان گرفتن بکاپ را از کلیه اطلاعات بارگزاری شده خواهند داشت و شرکت مانا سرور صرفا امکان ارائه فضایی خارح از فضای اصلی سرور جهت انتقال اطلاعات با ftp را دارد و مسئولیتی در قبال صحت نسخه پشتیبان ندارد.

در سرورهای اختصاصی آلمان با توجه به اینکه امکان حضور فیزیکی در دیتا سنتر مقدور نیست در صورت تمایل به ارتقا سرور می بایست سرورهای تعریف شده در پلان‌های بالاتر را خریداری نمایید.

تفاوت سرور ایران و آلمان علاوه بر منطقه جغرافیایی و دیتا سنتر میتوان به میزبان منابع تخصیص داده شده در هر کدام از پلان‌ها اشاره کرد. همچنین در سرورهای اختصاصی آلمان امکان ارائه بکاپ فیزیکی بر خلاف سرورهای داخلی مقدور نیست.